Заставка із зображенням розпеченого вугілля та вогню

Тести на стійкість до вогню та зламування у фотографіях


Двоє людей у костюмах вивчають креслення на стіні


Перед проведенням випробування лабораторія ретельно досліджує зразок, що був отриманий.
Дослідження зразка проводиться з метою підтвердження відповідність його конструкції опису, який наданий замовником. Лабораторія проводить візуальні огляди, вимірювання, тести. Результати перевірки, фотографії та інша важлива інформація заносяться до протоколу випробування

Фотогалерея пожежних та ударних випробувань

У нашій галереї показано кілька груп фотографій, зроблених у процесі випробування виробів. У галереї наведено фото тестів на стійкість до вогню та до зламування. Ідея фотогалереї – показати особливості проведення випробування та поведінки зразків.
Руйнування конструкцій, що потрапили в кадр, не завжди означали провал випробувань. Досить часто пожежні  випробування тривали довше, ніж це було передбачено завданням. Причиною ставало бажання замовника зрозуміти межу вогнестійкості виробу. Визначити які елементи вийдуть з ладу першими і коли настане повна відмова. Для виробництва це доволі важлива інформація. 
Тести на стійкість щодо зламування (зламостійкість) також відносяться до руйнівних методів контролю. У фотогалереї показано ударні випробування.

Персонал за круглим столом складає протокол випробування на фоні випробувальної печі

Важливість протоколу випробування

Протокол випробування оформляється лабораторією незалежно від отриманих результатів. Протокол випробувань є ключовим документом, що несе ряд важливих функцій:
- Насамперед, висновки. Висновки чітко вказують чи відповідає виріб вимогам стандартів чи ні. Це актуально для оцінки якості та безпечності продукції.
- Опис зразка. Під час випробування ведеться спостереження за поведінкою зразка та записуються зміни. Аналіз записів допомагає фахівцям виявити слабкі місця зразка. Така інформація потрібна виробництву для поліпшення продукції.
- Фіксація усіх параметрів. Перегляд параметрів дозволяє робити твердження щодо правильності проведення випробування. Детальні записи дають можливість проводити перевірку, порівняння та повторювати випробування. 

тел.:  (044) 369-32-29   (067) 500-44-74          e-mail: lab@promklaster.com   office@promklaster.com